Katalog stron

Wkrótce pojawią się

Linki do bardzo wartościowych stron z różnych branż, nie tylko zwiazanych z tematyką prawną.

Partnerzy strony:

OTU – Prywatny ośrodek leczenia uzależnień hazardowych – Jeden z najlepszych ośrodków w Polsce zajmujący się takimi tematami jak terapia osób uzależnionych od alkoholu i hazardu. Certyfikowani specjaliści terapeuci i lekarze. OTU Stare Juchy jest również ośrodkiem stażowym, który szkoli przyszłych terapeutów.

Akajak – Spływy kajakowe Czarna Hańcza – firma organizująca wyprawy kajakiem w Polsce i zagranicą, na Litwie i Łotwie. Spływy Czarną Hańczą oraz innymi rzekami Suwalszczyzny. Jedna z najbardziej polecanych firm na Podlasiu.

Degal – przegląd budowlany – jedna ze sprawdzonych i zaufanych firm, które są w stanie wykonać takie usługi jak przeglądy budowlane pięcioletnie, roczne, przeciwpożarowe i wiele innych uwzględniając również opinie techniczne.

Refleksoterapia – Refleksologia Warszawa czyli portal wiedzy oraz doskonałe miejsce na opisanie swojej oferty dotyczącej takich usług jak masaż stóp czy twarzy według wskazówek medycyny chińskiej.

E-ksperci.pl – pozycjonowanie lokalne stron internetowych – jeśli potrzebujesz dobrej agencji interaktywnej to w tym miejscu znajdziesz fachową pomoc w zakresie tworzenia i promowania stron www na terenie całej Polski oraz lokalnie w wielu miastach.

Korepetycje – Angielski Tarchomin, Targówek – Każdy kto szuka dobrego korepetytora, powinien zainteresować się stroną angielski-niemiecki.pl, która oferuje prywatne lekcje językowe z niemieckiego i angielskiego.

Korepetycje w Warszawie – angielski dla dorosłych Warszawa – prywatna nauka skierowana do osób starszych ze stolicy i okolic. Lekcje angielskiego na każdym poziomie nauczania.

Nauka online – Angielski przez skype – sposób na naukę angielskiego przez internet. Strona, która oferuje kompleksowe przyswajanie wiedzy na odległość. Doświadczony nauczyciel, zdalne lekcje i materiały. Podobną witryną oferującą pomoc jest nauka angielskiego online

Lekcje w Wyszkowie – czyli Angielski Wyszków – Lokalne lekcje angielskiego w Powiecie Wyszkowskim. Konwersacje i przygotowanie do egzaminów.

Prywatne terapie – prywatny ośrodek leczenia uzależnień – pomoc dla pacjentów uzależnionych od alkoholu, hazardu i uzależnień behawioralnych.

Imprezy – organizacja eventów – firma zajmująca się kompleksową obsługą wydarzeń i ich organizacją.

Rozrywkowa strona – śmieszne memy – strona nosacze.pl o tematyce śmiesznych obrazków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *